Poradna - OtázkaNová otázka

Poradna  -  Autoservis

Co mám rozebrat, když vzadu něco hučí?

4 měsíců, 21 dnů
Kyjo

Mám najeto 115 tis km a najednou mi začalo za jízdy vzadu něco hučet (i při neutrálu). Zpočátku (studený) méně, po ujetí pár km více. Nevím odkud hučení pochází - výška tónu se mění podle rychlosti vozu. Nejintenzivnější hukot je při 60-80km, při 110-120km se zmírní, ale slyšet je stále. Je to kardanka, nebo rozvodovka? Nechce se mi rozebírat něco zbytečně. Ložiska kol to asi nejsou, to bych poznal v zatáčkách. Vůz je pečlivě servisován, olej všude je jak má být. Hučení je nezávislé na zapnutí či vypnutí 4x4. Hučí i když vypnu za jízdy motor. Co by to mohlo být? Díky za každou radu.

Více na: http://www.mitsubishiclub...huci-asx-1-8-110kw-162962

Model: Mitsubishi ASX / RVR

Manuály: 2x Manuály uživatelské, 8x Manuály servisní, 1x Katalogy a prospekty, 1x Ostatní

2011 ASX / RVR 1.8

1 otázek

Palivo diesel. 6-rychlostní Manuální převodovka. Motor 1 800 ccm (110 cui), Řadový, 4G63(4).


Odpověď 0

4 měsíců, 21 dnů
micoltik

nemenil jsi pneumatiky?copa skusit zacit tam?


Komentáře (2)

Přidat komentář


  Kyjo, 4 měsíců, 21 dnů

Dík za odpověď, pneu to nejsou, ty jsem také zkusmo vyměnil a je to pořád stejné. Zkusím vůz zvednout, nastartovat, zapnout 4x4 a pak pod vozem poslouchat stetoskopem odkud to jde. Možná mi to nespadne na hlavu a možná to najdu. Ale moc tomu nevěřím. Možná má někdo jiný nápad?


  Jarreck, 4 měsíců, 18 dnů

Gumy je sice dobrej nápad, ale bych myslel diferák, ložisko,poloosa, mrkev i možná planetový kolo. Kardan to asi nebude


Další otázky - ASX / RVR / Autoservis Vložit otázku

Kompresor klimatizace Mitsubishi ASX, 1,6, r.v. 2010 najeto 225 tisíc. Odešel kompresor u klimatizace, nevíte prosím o nějaké možnosti repasování nebo nebo nějakém použitém případně z vrakoviště? Předem děkuji

Tpms service required Mitsubishi ASX, 46000km, r.v.9/2014, pravidelný servis. Mám auto týden, nemám zatím manuál - co znamená hláška ! TPMS SERVICE REQUIRED?

Demontaž plastov okolo paky rucnéj brzdy som tu novačik ,potrebujem poradiť ako odobrat plasty pre prístup k nastavovacej skrutke ručnej brzdy.

Měřiče tlaku Zakoupila jsem měřiče tlaku TPMS senzor Valor 6001B od firmy Racing line s.r.o. přes internet, 1x se je povedlo značkovému pneuservisu načíst, následující zimu již nikomu a bylo mi doporučeno je vyhodit, neb jsou to šitky. Cena 3.769,- Kč se mi nezdá až tak zanedbatelná. Prosím, máte někdo zkušenost......

Blikání kontrolky tlaku v pneu Po výměně pneu včetně ráfků na zimní, začala blikat kontrolka správného tlaku v pneu.Mohu činnost kontrolky nějak vypnout, nebo s tím musím do autorizovaného servisu ? Děkuji!

Při akceleraci škube 1.6 6000km

Audio systém Zdravím všechny. Mám auto cca 1 měsíc a prosím o radu,názor,zkušenost. Originál radio se nedá poslouchat,škrčí,jdou 2stanice do sebe, mění se hlasitost i dynamika. Při první reklamaci mě vypnuli automatické přelaďování stanic s tím, že to dělá ono.Při druhé návštěvě autosalonu mě bylo sděleno, že to......

Nefunkčný klaksón Prosím o radu . Po silnom zatrúbení mi prestal fungovať klaksón na mojom Mitsubishi ASX - ročník 2013 1,6 benzín...

Drnčení táhla otevírání předních dveří Zdravím, -mám prakticky nové ASX a vnímám nepříjemné drnčení nejspíše táhla mechanismu otevírání předních dveří u spolujezdce při určitých otáčkách motoru. Chtěl jsem se na ten mechanismus podívat, ale nevím jak do toho, resp. jak sundat vnitřní kryt dveří tak, abych něco neponičil. Díky za radu.