Články


Vstřikování vody methanolu Snow Performance

16 komentářů 2009-09-27 Přečteno: 6 380x

Vstřikování vody methanolu Snow Performance - stage 3 (EFI). Nejlepší sytém pro benzínové motory. Včetně programovatelného LCD displaye. Inteligentní vstřikování skrze EFI (el. vstřikování paliva).

Skrze vstřikování vody / methanolu do sání lze dosáhnout přírůstek výkonu až o 5-10% u N/A motorů. Vzduch je ochlazován až o 60°C. Vstřikování vytváří vodní mlhu, která účinně chladí nasátý vzduch a snižuje tak teplotu výfukových plynů (EGT). Naopak methanol podporuje zapálení směsi, tedy zvedá výkon motoru, naproti tomu zvyšuje hodnotu EGT, proto je vhodné kombinovat vstřikování vody společně s methanolem v požadovaném poměru. Se vstřikováním vody se můžeme setkat hlavně v motorsportu, v závodech dragsterů, ale také v oblasti letectví a námořnictva.
Balení obsahuje: - pumpu o tlaku 180-220PSI/15 bar (naladěnou pro určité vozidlo), nově s integrovaným pojistným ventilem; - 2x vstřikovací tryska pro různě volitelnou montáž (pro určité vozidlo); - 2D kontroler s LCD displayem s kontrolní funkcní vstřikovaného množství, plnící tlaku (dodatečná funkce) a vstřikovacího impulzu; - Bosch relé; - štelovatelný tlakový spínač; - spojovací a montážní materiál, elektrické díly; - 3 litrová nádobka na kapalinu; - kontrolní LED dioda pro interiér; - návod (AJ/DE).
2D kontroler: - přiložený 2D-mapping kontroler přizpůsobuje vstřikování flexibilně k plnícímu tlaku (dodatečná funkce) nebo k množství paliva u všech moderních motorů s el. vstřikováním paliva (EFI). Proto kontroler umožňuje optimální vstřikování paliva v různých podmínách zátěže motoru. U přiloženého LCD kokpit displaye lze sledovat aktuální hodnoty plnícího tlaku, impulz vstřikování paliva. Navíc řídící jednotka umožňuje provést jemné úpravy z pohodlí sedadla řidiče.


Safe injection v2-controller


Safe injection v2-controller. Sledování systému a redukční systém plnícího tlaku a zapalování. Zabraňuje nežádoucímu zničení motoru v případě, že dojde kapalina ve vstřikování. Kdy je např. motor vystaven velkému plnícímu tlaku nebo změněnému přestihu zapalování. Safe Injection lze integrovat do jakéhokoliv existujícího vstřikovacího systému. Automaticky monitoruje průtok objemu od čerpadla ke tryskám. Jakmile spustil, Durchflussvolument,-12V signál vyslaný do manuálu, pro příklad, snížení zvýšení tlaku vstupní signál pro zvýšení řadič nebo řídicí jednotka motoru. Pokud klesne hladina kapaliny, pošle kontroler signál, aby jednotka motoru či solenoid plnícího tlaku omezila plnící tlak.

Vstřikování vody methanolu Snow Performance - stage 1. Starter kit. Kompletní základní systém se všemi potřebnými montážními díly. 180psi pumpa + štelovatelný tlak pomocí spínače.


Skrze vstřikování vody / methanolu do sání lze dosáhnout přírůstek výkonu až o 10-30% u přeplňovaných motorů. Vzduch je ochlazován až o 60°C. U všech přeplňovaných motorů vytváří vstřikování vodní mlhu, která účinně chladí stlačený vzduch a snižuje teplotu výfukových plynů (EGT). Naopak methanol podporuje zapálení směsi, tedy zvedá výkon motoru, naproti tomu zvyšuje hodnotu EGT, proto je vhodné kombinovat vstřikování vody společně s methanolem v požadovaném poměru. Se vstřikováním vody se můžeme setkat hlavně v motorsportu, v závodech dragsterů, ale také v oblasti letectví a námořnictva.

Kompletní základní systém pro N/A Motory - Přeplňované motory - Dieselové motory cenově od 10 700,- do 24 000,-kč http://www.mychak-tym.cz/?p=p_477&sName=Snow-Performance


Diskuze o článku Nové téma

Témata # Autor Poslední příspěvek
vstřikování H2O 16 Tumapo pepe
5 let, 2 měsíců vstřikování    H2O

Foto galerie


Články