Články


Startovací autobaterie Exide

2008-09-17 Přečteno: 3 020x

Exide Excell

Exide Excell s víkem s centrálním odvodem plynů je vyvinuta pro moderní denní potřeby tak, aby odpovídal posledním trendům a požadavkům trhu. Její jedinečný design ji vyčleňuje z řady ostatních startovacích akumulátorů. Automobily vyprodukované po roce 1997 nyní začínají vyžadovat výměnu baterie. Exide Excell je teď dostupný na trhu pro výměnu za váš starý akumulátor. Nastartování vašeho vozu je primárním znakem téhle baterie, s vědomím, že nastartovat váš vůz pořád je nevyhnutelné. Exide Excell tak udělá den co den.

Exide Classic

Exide Classic je startovací akumulátor s velice dobrými provozními parametry. Je osvětčený, po mnoho let vyráběný, s dlouhou tradicí a množstvím spokojených zákazníků. Změny, kterým se v průběhu posledních období podrobil, pomohly z pohledu techniky zdokonalit EXIDE cLASSIC na baterii, která plně odpovídá dnešním vysokým nárokům kladeným na tuto třídu akumulátorů.

Exide X-treme

Je navržena pro optimální dodávání požadované energie. Většina současných vozidel je opatřena množstvím rozmanitých elektrických spotřebičů, klimatizací, kontrovlou povětrnostních podmínek, elektricky ovládanými okny, GPS, palibní audio a video systémy, elektricky vyhřívanými sedadly atd. To značí, že potřebujete akumulátor, který může být hluboce vybíjen a opětovně nabíjen obvyklým způsobem.

Argumenty + 50% * dle evropské normy více než 270 cyklů * Zvýšená cyklická trvanlivost (25% DOD test životnosti, což je schopnost často se vybít a nabít "o 50% lepší cyklický výkon"). To umožňuje optomalizovanou životnost v oblastech, kdy je akumulátor opětovně vybíjen a nabíjen.

Baterie EXIDE GEL

je vyráběna ve 14 typech. I přes toto relativně malé množství typů nabízí EXIDE GEL velké množství možných využití. Tím dává specializovaným prodejcům právě to, co potřebovali k ucelení jejich nabídky. Ve snaze vytvořit vysoce úspěšnou, plně zdokonalenou gelovou technologii ze Sonnenscheinu dostupnou také automobi- lovému průmyslu, využil EXIDE spolupráce svých pracovních skupin. Výsledkem je nová EXIDE GEL baterie, která kombinuje síly dvou typů suchých baterií, Sportline a Start, k produkci v nejvyšším měřítku kvality.

EXIDE GEL nabízí spolehlivý startovací výkon společně s maximální zásobovací energií pro vysokou cyklickou zátěž během náročného používání. Exide Gel uzavřený systém s pojistnými ventilyhttp://www.mychak-tym.cz/?p=p_413&sName=Autobaterie-EXIDE

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie


Články