Články


Mitsubishi v Ženevě ukáže crossover ASX

58 komentářů 2010-01-19 Přečteno: 3 868x

Mitsubishi v úterý oznámilo, že na blížícím se ženevském autosalonu představí svůj nový crossover s označením ASX. Novinka by se měla začít prodávat od konce letošního jara.


Model ASX je evropskou verzí japonského RVR, který bude uveden do prodeje v Japonsku v únoru letošního roku. Na evropské trhy bude pětimístný crossover uváděn postupně od konce jara 2010.

Vedle ostatních pohonných jednotek, které jsou nyní k dispozici, bude vůz v evropské specifikaci vybaven též novým dieselovým motorem 1,8 l s turbem a přímým vstřikováním common-rail a proměnlivým časováním ventilů. Tato motorizace se bude nabízet s manuální šesti stupňovou převodovkou.


České ceny zatím tuzemský importér nesdělil.

Zdroj: Novinky.cz

Foto: Mitsubishi

Diskuze o článku Nové téma

Témata # Autor Poslední příspěvek
crossover ASX 58 Tomasssr redelis
6 let, 9 měsíců crossover ASX

Foto galerie

Mitsubishi ASX / RVR

Toto je článek o modelu Mitsubishi ASX / RVR

Mitsubishi ASX facelift

Mitsubishi omladilo kompaktní SUV s názvem ASX, retuše jsou spíše kosmetického rázu. Omlazený model se nyní poprvé ukazuje na newyorském autosalonu, v Česku se začne prodávat v létě.

Faceliftovaný model ASX podstoupil drobné retuše na přední masce – mírně upravený je přední nárazník, stejně jako zadní. Vepředu jsou ještě jinak umístěné mlhovky, jinak je facelift ve stylu „najdi pět rozdílů“. Ve S...


Články