Články


Mitsubishi ASX facelift

2012-04-23 Přečteno: 6 328x

Mitsubishi omladilo kompaktní SUV s názvem ASX, retuše jsou spíše kosmetického rázu. Omlazený model se nyní poprvé ukazuje na newyorském autosalonu, v Česku se začne prodávat v létě.

Faceliftovaný model ASX podstoupil drobné retuše na přední masce – mírně upravený je přední nárazník, stejně jako zadní. Vepředu jsou ještě jinak umístěné mlhovky, jinak je facelift ve stylu „najdi pět rozdílů“. Ve Spojených státech bude mít ASX nová 18palcová litá kola.

V interiéru bude nová středová konzola, nové tlačítko pro přepínání pohonu 4x4 a nové chromové prvky v panelech předních dveří. Technika se vůbec nezměnila, motory i převodovky jsou zcela stejné, jediným novým detailem je upravená víceprvková zadní náprava (o jaké změny jde, výrobce neuvádí).

V Evropě bude nový model představen letos v létě. Jaké budou ceny a zda se americká a evropská specifikace bude nějak lišit, zatím nebylo oznámeno.

Diskuze o článku Nové téma


Foto galerie

Mitsubishi ASX / RVR

Toto je článek o modelu Mitsubishi ASX / RVR

Mitsubishi v Ženevě ukáže crossover ASX

Mitsubishi v úterý oznámilo, že na blížícím se ženevském autosalonu představí svůj nový crossover s označením ASX. Novinka by se měla začít prodávat od konce letošního jara.

Model ASX je evropskou verzí japonského RVR, který bude uveden do prodeje v Japonsku v únoru let...


Články